domů >> knihovna >> Ztracená kopí 1.část - Martin Mísař
Ztracená kopí 1.část - Martin Mísař (4.0)


Detail

Dříve než lidé poznali oheň, dříve než se nad světem rozlétla první píseň, dříve než první zrno vzklíčilo díky lidské práci se tento příběh neodehrává. Oheň už dávno známe, u táborových ohňů zní písně a pole jsou plná výsledků lidské práce.

Souhlasím s licenčními podmínkami díla

Ztracená kopí 1.část - Martin Mísař
Co však ještě nikdo nezná je tento příběh. Buďte první! První díl fantasy knihy.

Autor: Martin Mísař

Recenze díla:

Počet zobrazení: 58

Cesta se klikatí lesem. Chvílemi spíše stezka než cesta. Kilometrovníky se z ní ztratili už dávno a již několik dní není na cestě vidět ani jediná známka lidské přítomnosti. Žádné stopy, žádná vyhaslá ohniště u cesty, žádné polomané větve, prostě nic. Přitom je cesta udržovaná, bez překážek a výmolů. Kdo po ní chodí? Kam vede? Proč je vůbec takováhle cesta uprostřed hustého lesa, kde široko daleko není nic co by bylo lidem známo? Vždyť by tu měl být jen les a nic víc.

Všechny tyto otázky už určitě proběhli hlavou každému z třiceti vojáků, kteří se po cestě již několik dní bezútěšně trmácí. Elitní jízdní kopiníci, teď spíše ztracení kopiníci a na každém z nich je to vidět. Nervózní pohledy, orosená čela, nervózní poklepávání rukou po hrušce sedla, nikdo se již dlouhou chvíli neodvážil promluvit nahlas a všichni šeptají, pokud se vůbec odváží mluvit. Kdyby to byla jen ta cesta, ale poslední dva dny jsou asi sledováni. Občas zašustí lesní podrost, v dálce praskne větvička a v nočním lese rozpouštějící se zvířecí oči v hluboké tmě. Ne zrovna ideální podmínky pro cestování.

Odkazy pro stažení díla.

Celkový počet stažení: 335


Vyhledávání v dílech:
dílo, recenze, autor


O projektuVe zkratce

O projektu Rádi čtete a používáte ke čtení čtečku e-knih, tablet, netbook či notebook? Tak jste zde správně. Zde najdete eKnihy známých či neznámých autorů, kteří se o ně s Vámi rádi podělí. Stáhněte si svůj eBook či pište recenze.
Jste autor a rádi by jste ukázali světu svá díla. Zde můžete. Stačí se zaregistrovat a nabídnout čtenářům Vaše díla.

počítadlo.abz.cz
„Kdo má tak málo fantazie, že své lži musí opírat o důkazy, měl by raději rovnou mluvit pravdu.“ Oscar Wilde